Redakcja

Redaktor naczelny Paweł Piętka
Absolwent filozofii. Z zamiłowania dziennikarz sportowy, historyk i podróżnik. Redaktor naczelny czasopisma Papricana, a także właściciel kilku portali internetowych. Współpracuje z wydawcą magazynu Futbol. W wolnych chwilach poświęca się pisaniu rozprawy doktorskiej.
Twitter: @pawelpietka
Strona: http://pawelpietka.pl

 

Redaktor Marcin Makowski
Absolwent historii i filozofii, obecnie doktorant w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Współpracuje z portalem Onet.pl i Histmag.org w swoim dorobku ma dwa tomy wierszy, a także liczne publikacje naukowe. Dwukrotny stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Mieszka w Krakowie.

 
 

Redaktor Magdalena Ferdynus
Absolwentka filologii polskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i pedagogiki specjalnej. Przez około rok pracowała w szkole, nauczając gimnazjalistów języka polskiego. Obecnie uczy się być urzędnikiem.

 
 

Redaktor Michał Jankowski
Absolwent wydziału historii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, odbył półroczny staż w Instytucie Pamięci Narodowej, miłośnik kolei oraz wszystkiego, co niesłusznie zapomniane i zagrzebane w piaskach historii. Obecnie księgarz bydgoskiej księgarni DeFacto.